Detail AV média

Obsah
Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště
Vydáno: Česká republika Bontonfilm a.s. 2006
Rozsah: 1 videodisk (111:00)
Jazyk: čeština
Klíčová slova: komedie , kamarádi , Česko
Anotace ze serveru Obalkyknih.cz:
Anotace: Václav Hrubeš (Jan Budař) a Josef Mareš (Richard Krajčo) jsou kamarádi. Nemají peníze, nejsou ani moc chytří, ani moc hezcí. Hrubeš pracuje jako revizor, Mareš žádnou práci nemá. Zato je významným členem fanklubu Hany Zagorové a každý měsíc se pokouší zhubnout jiným způsobem. Oba intenzivně touží po lásce, ženách a pěkném zaměstnání. Když Hrubeše vykopne z domu jeho despotický otec (Miroslav Donutil), matka (Iva Janžurová) se málem nervově zhroutí a Marešovi umře babička, dají to oba hoši dohromady. Život v jejich chlapské domácnosti ubíhá poněkud fádně. Když tu se ze Slovenska vynoří filmový režisér Viliam Karpatti (Robert Roth). Po svém celovečerním debaklu Otvírání neexistujícího supermarketu se v Bratislavě už nemůže ani ukázat - a tak své odvážné projekty nabízí v zahraničí. A Hrubeš a Mareš jsou přesně to, co hledá..
Poznámka: DVD video, PAL, zvuk Dolby Digital 5.1 česky, titulky české a anglické, obraz 4:3, region ALL -- Česko: Čestmír Kopecký - První veřejnoprávní, Cinemart a.s. 2005 -- Jan Budař a Richard Krajčo a Iva Janžurová a Miroslav Donutil a Magdalena Borová a Simona Peková a Robert Roth a Karel Gott, hrají
Obsahuje: Bonusy: Hrubeš, Mareš a Medúza (videoklip).- Hrubeš, Mareš a prostitutka (jan Budař dostal k narozeninám videokameru).- Hrubeš, Mareš a penzion Sova (z archivu).- Hrubeš, Mareš na natáčení (fotogalerie).- Písně pro Hrubeše a Mareše (úryvek ze soundtracku)
QR kód:
Hodnoceno: 0x
Nyní k dispozici

Rozpis svazků

Lokace Kde? Celkem: Půjčeno absenčně: Absenčně: Prezenčně:
Mediatéka 1 0 1 0
Lokace Signatura Přírůstkové číslo Stav Objednat odložení
  Mediatéka AN300 9053037 K dispozici

Diskuse

Přidat příspěvek

Čtenář není přihlášen
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies