18.10.2015
Listopadové výtvarné dílničky na oddělení pro děti a mládež
V Týdnu knihoven jsme pro naše čtenáře připravili výtvarné dílny spojené s výrobou zvířátek. Třidám i družinám, dětem i rodičům se společné tvoření tak zalíbilo, že jsme se rozhodli v těchto výtvarných dílničkách pokračovat.
V měsíci listopadu máme pro Vás připraveno zapichovátko ve tvaru draka. Přijďte si vytvořit ozdobu pro Váš květináč.
V rámci těchto dílniček Vás srdečně zveme v pondělí 9. 11. 2015 odpoledne na workshop s výtvarnicí Alenou Zupkovou na téma: „Hrátky s papírem“.
Událo se: Čtvrteční odpolední čtení dětem
V měsíci říjnu na oddělení pro děti a mládež každý čtvrtek odpoledne od 14.00 do 16.00 hodin probíhalo čtvrteční odpolední čtení dětem. Naši malí i velcí čtenáři mohli v dětském koutku na židličkách, podsedácích nebo pytlech poslouchat příběhy a pohádky o zvířátkách. Mezi oblíbené tituly patřily např. tyto knihy: Kamarádi v kožíšku (Jiří Kahoun), Statečná lvíčata (Lenka Rožnovská), Ztracené koťátko (Lucy Daniels), Osamělý králíček (Jill Hucklesby), Štaflík a Špagetka (Alena Munková) a další.