Dnes je 29. 11. 2023 - svátek má Zina
česky english deutsch

Čtenářské konto

MSK
Projekt: Čtení pomáhá
Knihovna Petra Bezruče na Facebooku
Knihovna Petra Bezruče na Twitteru
Opavské Slezsko v boji proti fašismu
Noc s Andersenem
Dejte hlas naší knihovně v soutěži BIBLIOWEB 2011
Smartkatalog - mobilní online katalog
Ptejte se knihovny
Portál české literatury
vyhledávací okénko JIB
hledej
23.05.2011

Pozvánka na opavský den dětí dne 4.6.2011

Centrální městské parky dne 4.6.2011 ožijí pestrou nabídkou aktivit pro děti. Opavská radnice ve spolupráci s téměř dvěmi desítkami organizací letos opět připravila tradiční Opavský Den dětí.

Oslavy proběhnou hned na několika místech. V sadech Svobody, ve Dvořákových a v Křížkovského sadech a také u Minoritského kláštera začne program ve 13 hodin a potrvá zhruba do 18 hodin.

„Pro děti i náctileté jsou připraveny různé soutěž a aktivity, např. malování na obličej, stavba hradu, střelnice a podobně. Kdo bude mít chuť, může si vyzkoušet trampolínu, nafukovací skluzavku či adrenalinové lezení na nafukovací horolezecké stěně nebo na bedýnkách. Malí zvědavci si mohou prohlédnout armádní a hasičskou techniku nebo si zajezdit na konících,“ přiblížila program Monika Štěpánková z kanceláře primátora Magistrátu města Opavy a dodala : „V 17.00 hodin pak začne v prostoru před Obecním domem dětská karnevalová show s Pavlem Novákem.“

Vzhledem k tomu, že většina akcí bude probíhat pod širým nebem, je změna programu vyhrazena. V případě špatného počasí se program ruší. Doplňující informace je možné získat v Městském informačním centru na tel.: 553756143 či e-mailu informacni.centrum@opava-city.cz.

Dětský den pořádá: statutární město Opava ve spolupráci s 53. brigádou průzkumu a elektronického boje, Českým červeným křížem, EUROTOPIÍ Opava o.p.s., Hasičským záchranným sborem Moravskoslezského kraje, územním odborem Opava, JK Opava – Kateřinky, Knihovnou Petra Bezruče, příspěvkovou organizací, Masarykovou střední zemědělskou školou a VOŠ, Opava, Městskou policií Opava, Opavskou kulturní organizací, příspěvkovou organizací, OSTROJem a.s., Policií ČR, územním odborem Opava, SEV Areka ZO ČSOP, Slezským divadlem Opava, Slezským zemským muzeem, Střediskem volného času Opava, Střední zdravotnickou školou Opava, Školou Taekwon-do I.T.F. Opava, Technickými službami Opava, s.r.o. a US Cars.

Lada Dobrovolná
Tisková mluvčí

TOPlist